Hanousek a spol. - Tábory a akce pro děti

Plánované akce

Hanousek a spol. na Facebooku

Hanousek na Facebooku

Tajemství hradu v Jeseníkách

Heřmanice - Hrubý Jeseník
9. - 16. 2. 2013

Pozvání

Paní zima již klepe na dveře a spolu s ní přichází čas sněhových vloček a zimního dovádění, jehož neodmyslitelnou součástí je i zimní tábor, na který Vás tímto srdečně zvu.

Kdo již s námi na zimním táboře někdy byl, jistě ví, že kromě lyžování a snowboardu, které k zimnímu táboru samozřejmě patří, je celé táborové dění motivováno pohádkou, legendou nebo dávným příběhem, jehož součástí se staneme i my. K názvu letošní táborové hry vám zatím více neprozradím, snad jen to, že nás čeká nějaké to dobrodružství... Jen se nechte pěkně překvapit! Každopádně Vás kromě lyžování čeká spousta her, legrace, koulovaček, sněhuláků, setkání s kamarády z minulých táborů, a jako obvykle nějaká ta "Hanouskova zkratka", takže se máte rozhodně na co těšit!

Naše oblíbená chata v Peci pod Sněžkou zůstane přes zimu bohužel uzavřená, ale našli jsme myslím kvalitní náhradu. Naším domovem se pro táborový pobyt stane Penzion Heřmanice v pohoří Hrubého Jeseníku, jehož dominantou je Králický Sněžník s výškou 1424m. Ubytování bude zajištěno ve dvou a vícelůžkových pokojích většinou s vlastním WC a sprchou. K dispozici je společenská místnost, fotbálek, kulečník, a pingpongový stůl. V okolí se nachází lyžařský areál Dolní Morava s vrchem Slamník 1233m a Červená Voda s Bukovou Horou 958m, nabízející zajímavý lyžařský terén pro začátečníky, ale i pro zkušenější lyžaře a snowboardisty. Doprava do těchto ski-areálů je zajištěna.

Rovněž na nás čeká i bazén v některém z hotelů na Dolní Moravě a prohlídka vojenské techniky a pevností v rámci pohraničního opevnění. Nenechte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost a vydejte se s námi strávit týden kouzelných prázdnin do Jeseníků. S rozhodováním neváhejte neb středisko je poměrně malé a na později přihlášené se již nemusí dostat!

Zbývá jen dodat, naviděnou v Heřmanicích !

Přiložené dokumenty

Vedoucí

 • hlavas hlavní vedoucí - Pavel "Hanousek"
  specializace - sjezdovky, běžky
 • Dave uvolněný vedoucí - David
  specializace - sjezdovky, běžky
 • Pája vedoucí - Pája
  specializace - snowboard, sjezdovky
 • Tomáš vedoucí - Tomáš
  specializace - snowboard, běžky
 • lenka zdravotnice - Lenka
  specializace - pekáče, saně, dlahy
 

Přihlášené děti

jméno věk
Badinová Petra 12 let
Dittrich Ondřej 11 let
Feryna Jan 14 let
Ferynová Magdaléna 9 let
Nohejlová Eliška 8 let
Novotná Kristýna 9 let
Polák Filip 14 let
Richterová Klára 11 let
Skála Filip 14 let
Stará Kateřina 14 let
Sukop Matěj 12 let
Sušická Anna 11 let
Sušický Vojtěch 9 let
Tušla Oliver 10 let
 

Hanousek a spol., z.s., Praha 8 - hanousek@hanousek.com - 604 503 604, 284 684 981

správce webu Martin Žaloudek, grafika Roman Novotný